Wypożyczalnia busów Kraków

Wynajem busów

Od czasu do czasu zdarza się, że chcemy zaplanować podróż dla sześciu osób (lub innej, dowolnej liczby osób, której nie pomieści zwykły samochód osobowy) i wówczas natrafiamy na szereg trudności: nie wiemy, co zrobić, aby dobrze i ekonomicznie zorganizować taką wycieczkę. Przecież musielibyśmy zaangażować do tego co najmniej dwa samochody i dwóch kierowców, co nie zawsze okazuje się najłatwiejsze, a też i koszt paliwa wzrasta aż o dwa razy…

Właśnie dlatego warto skorzystać z możliwości, jakie daje wypożyczalnia busów w Krakowie oferująca wypożyczanie 9-osobowych samochodów. Co istotne, do prowadzenia takich aut nie są potrzebni kierowcy z wyższymi niż standardowe (kategoria B) uprawnieniami.

Wynajem busów 9-osobowych w Krakowie to dobry wybór dla wszystkich tych, którym auto takich rozmiarów nie jest niezbędne na co dzień lub dla których zakup tego rodzaju pojazdu okazuje się zbyt dużym wydatkiem. Usługa ta może pomóc rozwiązać problem osób prywatnych chcących zorganizować przewóz gości na wesele lub rodzinną wycieczkę (również za granicę) oraz firmom, które szukają komfortowego i niedrogiego sposobu przewiezienia swoich pracowników na konferencję lub szkolenie. Przedsiębiorstwa mogą być zainteresowane również wykorzystaniem samochodów jako aut do przewozu delegacji oraz kontrahentów – proponowane modele cechują się nowoczesnym, klimatyzowanym wnętrzem utrzymanym w eleganckim stylu oraz oferują dużo miejsca wewnątrz.

RentKraków oferuje możliwość krótko- lub długoterminowego wypożyczenia samochodów 9-osobowych. Mowa tu między innymi o cieszących się dobrą renomą modelach takich jak chociażby Opel Vivaro Long czy też Renault Trafic Long. Wielką zaletą tych aut jest ich wydłużony tył, dzięki któremu samochód pomieści potrzebne bagaże bez najmniejszego uszczerbku na komforcie pasażerów.

Niektórzy klienci obawiają się, że będą miały problem z prowadzeniem minibusa, jednak mimo swoich większych rozmiarów, jazda nimi jest bardzo zbliżona do tej standardowymi samochodami osobowymi. Prowadzenie ułatwią duże, elektryczne lusterka, system wspomagania kierownicy oraz ABS, a także spora przednia szyba.

Wynajem pojazdu wraz z kierowcą

W naszej znajdującej się w Krakowie wypożyczalni busów RentKraków mogą Państwo wynająć minibus wraz z wysoko wykwalifikowanym kierowcą, którzy przewiezie Państwa lub Państwa gości we wskazane miejsce. Aby skorzystać z usługi, wystarczy skontaktować się z którymś z naszych biur w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu lub Katowicach. Informacje kontaktowe znajdą Państwo po kliknięciu w nazwę oddziału u dołu strony.

Wypożyczalnia busów w Krakowie

Dzięki naszej ofercie wynajem busów w Krakowie jest szybki, łatwy i przystępny dla każdego. Codziennie mogą się Państwo skontaktować z naszym biurem zlokalizowanym niedaleko lotniska Balice lub innym oddziałem. Polecamy serdecznie!

 

Szybki kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości