Wynajem samochodu z kierowcą

Wynajem samochodu z kierowcą w Krakowie

Działamy na rynku na tyle długo, że zdążyliśmy dokładnie zapoznać się z oczekiwaniami nie tylko naszych prywatnych klientów, ale również przedsiębiorstw oraz dostosować naszą ofertę do ich potrzeb. Usługa wypożyczenia samochodu wraz z szoferem w szczególności (lecz nie tylko) dedykowana jest firmom. Możliwość wynajmu samochodu z kierowcą na terenie Krakowa sprawia, iż każdy z Państwa może skorzystać z luksusowego i nad wyraz komfortowego środka transportu lub zaproponować go swoim gościom. To elegancka alternatywa dla zwykłych taksówek, która okazuje się też bardziej opłacalna.

Zainteresowani usługą będą mieli do wyboru szereg aut, wśród których nie zabraknie modeli będących synonimami luksusu: Mercedes S350, BMW 5, Audi A8 czy BMW 730d. Każdy z proponowanych samochodów wyróżnia się elegancką stylistyką, wysoką estetyką wykończenia, nowoczesnym wnętrzem oraz pełną sprawnością techniczną. Dodatkowo swoje usługi oferują Państwu nasi wykwalifikowani szoferzy.

Wynajem samochodu wraz z kierowcą w Krakowie jest dobrym rozwiązaniem dla firm chcących godnie ugościć swoich kontrahentów, zorganizować przewóz gości z lotniska do hotelu lub w inne wskazane przez pasażerów miejsce. Wybrany samochód wraz z kierowcą będą Państwu służyć na czas trwania najmu. Ze swojej strony możemy zagwarantować fachową i kulturalną obsługę klientów również spoza granic państwa. Nasi szoferzy potrafią porozumieć się po polsku, angielsku i niemiecku. Zachęcamy do skorzystania z wynajmu samochodu z kierowcą w Krakowie wszystkich, którzy cenią sobie usługi na wysokim, światowym poziomie.

 

 

Szybki kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości