FAQ

Czy pobieracie kaucję i ile ona wynosi?

W Rent Kraków wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i jako jedna z niewielu wypożyczalni samochodów w całej Polsce zrezygnowaliśmy z pobierania kaucji lub blokowania jej na karcie. Dzięki temu podczas pobytu masz do dyspozycji więcej środków, które zawsze mogą się przydać.

Jaki jest minimalny i maksymalny wiek kierowcy?

Ukończone 18 lat wystarczy, aby wynająć samochód w Rent Kraków. Jeśli posiadasz ważne prawo jazdy, nie narzucamy dodatkowych ograniczeń wiekowych.

Jakich dokumentów potrzebuję podczas wynajmu?

Wystarczy wziąć ze sobą dokument tożsamości (dowód osobisty, paszport, karta pobytu) oraz ważne prawo jazdy. Należy przy tym pamiętać, że osoby, posługujące się prawem jazdy wydanym w Australii, Japonii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych oraz Turcji, powinny uzyskać wcześniej międzynarodowe prawo jazdy, by móc legalnie poruszać się po polskich drogach.ym pojazdem za granicęLN. zamiarze odbycia podróży zagranicznej w oraz potwierdzenie na adres e-mail.

W jaki sposób zarezerwować samochód?

Najłatwiejszą formą rezerwacji pojazdu jest wypełnienie formularza, znajdującego się na naszej stronie internetowej. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystkie dane są prawidłowe, a Twoja rezerwacja trafi do naszego systemu. Otrzymasz od nas również informację zwrotną oraz potwierdzenie na adres e-mail.

Przylatuję na lotnisko. Jak was znaleźć?

Wypożyczalnia samochodów Rent Kraków oferuje wygodny wynajem na lotnisku. Nasz pracownik będzie czekać naprzeciwko wyjścia z hali przylotów z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem, dzięki czemu nie musisz nas nigdzie szukać.

Czy wynajętym samochodem mogę wyjechać za granicę? Do każdego kraju? Ile to kosztuje?

Oczywiście można wyjechać wynajętym pojazdem za granicę. Wystarczy poinformować nas wcześniej o zamiarze odbycia podróży zagranicznej. Należy pamiętać, że wyjazd do krajów Albania, Białoruś, Rosja, Turcja i Ukraina jest zabroniony. Koszt możliwości wyjazdu zagranicznego do pozostałych krajów to jednorazowa opłata w wysokości 50 PLN.

Czy oferujecie dodatkowe opcje do wynajmu?

Jak najbardziej. Oprócz samochodu można także wybrać dodatkowe opcje jak np. nawigacja GPS, fotelik dziecięcy, dodatkowe ubezpieczenie, możliwość zwrotu brudnego pojazdu, łańcuchy śnieżne, bagażnik dachowy itp.

Czy mogę przedłużyć wynajem?

Oferujemy taką możliwość, jednak należy nas o takim zamiarze jak najwcześniej uprzedzić, abyśmy mogli sprawdzić dostępność pojazdów dla innych Klientów.

Jakie formy płatności akceptujecie?

Można płacić kartą kredytową/debetową, gotówką, przelewem, a także za pośrednictwem systemu DotPay. Należy pamiętać, że przy wynajmie samochodów klasy D i wyższej wymagane jest posiadanie przy sobie karty kredytowej.

Ile czasu zajmuje wydanie samochodu?

Wszystkie formalności podczas wynajmu zajmują 5-10 minut.

Szybki kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości