O firmie

Nasza wypożyczalnia samochodów działa w branży nieprzerwanie od ponad 10 lat. Od momentu jej założenia nasza oferta stale się powiększa, a zasięgiem działalności objęliśmy całą Polskę. Obecnie posiadamy sześć oddziałów (Kraków, Wrocław, Warszawa, Poznań, Katowice oraz Gdańsk), a także punkty wynajmów w kilkunastu innych miastach. W przypadku dłuższych wynajmów oferujemy nasze usługi nawet w najmniejszych miejscowościach wraz z opcją dostarczenia pojazdu, dzięki czemu nasi Klienci oszczędzają czas i pieniądze.

Elastyczna oferta i żadnych zmartwień

Świadczymy usługi w zakresie wynajmu samochodów na okres od jednego dnia aż do pięciu lat. W tym czasie to my dbamy o ubezpieczenie pojazdu, serwisy, opony, przestrzeganie terminów przeglądów i wszystko to, czym Klient nie powinien się przejmować, aby móc w pełni cieszyć się wynajętym autem.

Szeroki wybór

W naszej flocie każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy samochody z każdej klasy. Niezależnie jakiego pojazdu potrzebujesz, my taki mamy. Luksusowe Audi A8, prestiżowe BMW 5, przestronny 9-osobowy Opel Vivaro, niezawodny Volkswagen Passat, rodzinna Skoda Octavia, wygodna Kia Ceed, kompaktowy Ford Focus, miejska Skoda Fabia, czy też mała Toyota Aygo – to tylko niektóre przykłady tego, co możemy Ci zaoferować. Wybierz samochód dla siebie i ciesz się jazdą.

Dostawcze

A może szukasz samochodu dostawczego? U nas też go znajdziesz. Jeśli potrzebujesz wynająć brygadówkę, blaszaka lub busa z plandeką, to wiesz, że wszystko znajdziesz u nas w rozsądnej cenie.

Dołącz do grona naszych Stałych Klientów

Jesteśmy przekonani, że sukces udało nam się osiągnąć dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Klienta oraz konkurencyjnym cenom. Świadczyć może o tym rzesza powracających i stałych Najemców oraz potrzeba ciągłego powiększania naszej floty.

Dlaczego my?

  • Wybierasz firmę z doświadczeniem i masz pewność, że jesteś w dobrych rękach.
  • Wszystkie nasze samochody są na bieżąco profesjonalnie serwisowane, ponieważ bezpieczeństwo jest najważniejsze.
  • Nie zostawiasz kaucji. Jako jedna z niewielu wypożyczalni w Polsce zrezygnowaliśmy całkowicie z pobierania lub blokowania kaucji. Dzięki temu podczas podróży masz do dyspozycji więcej środków, a po wynajmie nie musisz czekać na odblokowanie depozytu przez bank.ęki temu
  • Nie przepłacasz. Oferujemy tak niskie ceny, aby każdy mógł skorzystać z naszych usług i cieszyć się podróżą.
  • Brak ukrytych kosztów. Cena, którą zobaczysz podczas rezerwowania pojazdu jest ceną, którą zapłacisz.
  • Wszystkie nasz pojazdy posiadają Assistance i wiesz, że nie zaskoczy Cię żadna sytuacja losowa.
biuro rentkrakowbiuro rentkrakow w krakowiebiuro kraków

Szybki kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości