Odbiór i dowóz na lotnisko

Port lotniczy Kraków – Balice zajmuje drugą pozycje w kraju, biorąc pod uwagę średnią liczbę odprawianych pasażerów. Loty są obsługiwane przez 17 przewoźników, w 62 kierunkach do 19 różnych krajów. Polacy chętnie odbywają podróże lotnicze, przede wszystkim z uwagi na dogodny rozkład połączeń oraz atrakcyjne ceny biletów lotniczych. Cele takich wypraw są różne. Czasem jest to zarobek, wyjazd w odwiedziny do mieszkającej poza granicami kraju rodziny lub przyjaciół. Sporo rodaków podróżuje w celach turystycznych. Na ogół dużą przeszkodę stanowi dla nich dotarcie do portu lotniczego, gdyż ze względów praktycznych wiele osób nie decyduje się na skorzystanie z własnego środka transportu. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi wypożyczalnia samochodów, dzięki której dojazd na lotnisko w Krakowie przestanie być problemem.

Audi A4 AvantRent Kraków to firma działająca w branży od lat. Znaczna część jej klientów to właśnie osoby poszukujące transportu w pobliże portu lotniczego w Balicach. Dlaczego decydują się na skorzystanie z usług właśnie tego przedsiębiorstwa? Jego siedziba jest usytuowana w bliskim sąsiedztwie, dlatego można złożyć zamówienie na dowolnie wybrany pojazd nawet bez dużego wyprzedzenia. Można to zrobić telefonicznie lub poprzez formularz dostępny na stronie internetowej firmy. Po otrzymaniu zamówienia wypożyczalnia samochodów Rent Kraków podstawi auto na lotnisko. Tak, aby klient po opuszczeniu samolotu nie musiał czekać, ani załatwiać żadnych dodatkowych formalności. Co jest o tyle cenne, że z pewnością jest zmęczony lotem i ma ze sobą ciężki bagaż.

Oferta przedsiębiorstwa przewiduje wynajem krótko – i długoterminowy. Co oznacza, że można wypożyczyć samochód zarówno na 1 lub 2 dni, ale i cały miesiąc. Proponowane stawki są na tyle dogodne, że nie trzeba się śpieszyć ze zwrotem pojazdu. Tym bardziej, że są to nowoczesne, sprawne i bezpieczne samochody, którymi bardzo przyjemnie się jeździ. Firma pilnuje, aby wszystkie znajdujące się w jej posiadaniu auta były wzorcowo utrzymane. Są poddawane regularnym przeglądom technicznym i czyszczone. Ta renomowana wypożyczalnia samochodów dba, aby zarówno przejazd na lotnisko w Krakowie, jak i podróż po zakończeniu lotu były możliwie najbardziej komfortowe. Nawet jeśli odbiorcą usługi jest mieszkaniec miasta, a przejazd sprowadzi się do pokonania zaledwie kilku przecznic.

Osoby, które potrzebują środka transportu z portu lotniczego do innego miasta na terenie kraju, także mogą skorzystać z oferty firmy. Jej oddziały znajdują się w m.in.: w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Katowicach, Gdańsku, Szczecinie, Zielonej Górze, Bydgoszczy, Lublinie, Łodzi. To punkty, w których klienci mogą zarówno odebrać, jak i zwrócić wynajęty samochód. Taka organizacja znacznie usprawnia obsługę wszystkich spływających zamówień. Dzięki temu każdy klient ma zagwarantowany łatwy dostęp do samochodów, w bardzo korzystnej cenie.

Wypożyczalnia samochodów Rent Kraków oferuje transport na lotnisko w Balicach oraz przejazd z portu w dowolnie wybraną lokalizację także klientom z zagranicy, którzy przylecieli do naszego kraju w celach turystycznych. Osoby potrzebujące nie tylko mobilności, ale i wyjątkowego komfortu, mogą skorzystać z wynajmu samochodu wraz z kierowcą. To idealna opcja dla tych, którzy przybyli na kilka dni służbowo, na konferencję lub szkolenie. Dysponują niewielką ilością czasu, a pragną przy okazji trochę pozwiedzać. Rezerwując pojazd z szoferem mogą poznać największe atrakcje, bez konieczności błądzenia po mieście.

Szybki kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości