Wynajem busów w Krakowie – dlaczego warto?

Większość osób kupując środek transportu na użytek własny decyduje się na samochód osobowy. Na co dzień zapewnia odpowiednią ilość przestrzeni, umożliwia sprawne przemieszczanie się po zatłoczonych ulicach miast. Jednak od czasu do czasu zdarzają się okoliczności, w których posiadana osobówka niestety nie zdaje egzaminu. Wówczas w sukurs przychodzą profesjonalne przedsiębiorstwa, od których można wydzierżawić większy, lepiej dopasowany do wymogów sytuacji samochód. Bardzo korzystny wynajem busów oferuje Rent Kraków. To pewny partner, na którym można polegać. Doświadczona firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która może się poszczycić sporym gronem zadowolonych klientów stale korzystających z jej usług.

Wynajem busówDo dyspozycji odbiorców oddaje flotę, na którą składają się nowoczesne pojazdy pochodzące od znanych i cenionych w branży producentów. Duży rodzinny wyjazd na wakacje. Weekendowy wypad z grupą przyjaciół w dowolnie wybrane miejsce w kraju lub za granicą. Przewóz weselnych gości lub przeprowadzka do nowego mieszkania. To tylko kilka przykładów sytuacji, w których pożyczenie większego auta stanowi idealne rozwiązanie – zwłaszcza, gdy odbywa się na tak atrakcyjnych warunkach. Wynajem busów w Rent Kraków pozwala oszczędzić sporo pieniędzy. Na wakacje można jechać jednym środkiem transportu, który pomieści wszystkie osoby, nie zaś kilkoma mniejszymi. Podobnie przedstawia się kwestia przewozu osób i sprzętów. Pojemnym samochodem można wykonać mniej kursów, niż zwykłą osobówką, a to znacznie zmniejsza zużycie paliwa, dzięki czemu więcej pieniędzy zostanie w kieszeni.

Oferta dzierżawy samochodów firmy Rent Kraków skierowana jest także do klientów biznesowych. Czasem zdarza się tak, że zakład posiada busy na wyposażeniu, ale ich ilość nie pokrywa jego bieżącego zapotrzebowania, a kolejne inwestycje w tym obszarze nie są przewidziane w budżecie. Bywa również tak, że samochody służbowe to niewielkie auta osobowe, a od czasu do czasu potrzebny jest nieco bardziej pakowny pojazd. Wypożyczalnia busów Rent Kraków proponuje bardzo dogodny cennik wynajmu. Dla stałych klientów przewiduje korzystne rabaty. Przewóz grupy pracowników na szkolenie, konferencję lub wyjazd integracyjny. Odebranie zagranicznych kontrahentów z lotniska. Transport dla pracowników wykonujących zlecenie poza miastem. A wreszcie awaria, bądź kolizja wyłączająca z użytku samochód służbowy. Wynajem busów firmy Rent Kraków dobrze wpisze się w potrzeby przedsiębiorstw zmagających się z brakiem odpowiednich pojazdów. Dzięki nim możliwe będzie załatwienie bieżących spraw, bez konieczności kupowania nowego środka transportu.

Na terenie kraju funkcjonuje kilka oddziałów firmy, dzięki czemu można odebrać i zwrócić auto bez konieczności fatygowania się do krakowskiej siedziby przedsiębiorstwa. Samochód można wynająć na kilka dni, ale istnieje także możliwość wydzierżawienia go na dłuższy okres czasu. Mnogość dostępnych marek i modeli powala na wybranie takiego auta, które będzie najwłaściwsze do realizacji konkretnego celu. Są to samochody zapewniające odpowiednią ilość miejsca dla pasażerów i posiadanego przez nich bagażu. Wypożyczalnia busów Rent Kraków umożliwia dokonanie rezerwacji bez większego wyprzedzenia. Można ją przeprowadzić przez telefon lub za pośrednictwem sieci. Do jednych z chętniej wybieranych przez klientów pojazdów należą Opel Vivaro Long oraz Renault Traffic Long. To przestronne 9 – osobowe auta, w których można podróżować sprawnie i komfortowo, nawet na długich trasach.

 

Szybki kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości