Zalety krótkoterminowego wynajmu aut

Obecnie posiadanie własnego środka transportu to nie tyle udogodnienie, co absolutna konieczność – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Zapewnia niezależność, możliwość swobodnego przemieszczania się, terminowego i sprawnego dotarcia w dowolnie wybrane miejsce. Jednak czasem zdarzają się sytuacje, gdy z różnych przyczyn posługiwanie się własnym pojazdem jest niemożliwe. Można wówczas postawić na komunikację publiczną lub taksówki, ale to rozwiązania zawodne, mogące generować spore koszty. Doskonałą alternatywę stanowi usługa krótkoterminowego wynajmu samochodów.

Na rynku prężnie działa wiele profesjonalnych firm, z których pomocy można skorzystać w takich okolicznościach. Jedną z nich jest wypożyczalnia samochodów Rent Kraków. To przedsiębiorstwo, które w branży działa od 10 lat. Na przestrzeni tego czasu zyskało renomę i zaufanie odbiorców, do których zaliczają się zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne, z różnych miast na terenie kraju. Obsługa klientów tego zakładu prezentuje najwyższy poziom. Dzięki temu wynajem auta w Krakowie można zorganizować szybko, bez zbędnych komplikacji i na bardzo korzystnych warunkach.

Do największych zalet krótkoterminowej dzierżawy należy:

  • szybki dostęp do wielu marek i modeli samochodów;
  • procedury formalne ograniczone do minimum;
  • brak długoterminowych zobowiązań;
  • konkurencyjne ceny;


Rent Kraków to wypożyczalnia samochodów mogąca się pochwalić rozbudowaną i różnorodną flotą pojazdów. Wszystkie auta są nowoczesne, w pełni sprawne technicznie. Podlegają regularnym kontrolom serwisowym. Korzystanie z nich to nie tylko wygoda, ale i pełne bezpieczeństwo podczas podróży. Istnieje możliwość wzięcia w wynajem jednego pojazdu lub kilku jednocześnie. To przedsiębiorstwo do zamówień podchodzi w sposób bardzo elastyczny. Klienci mogą wybierać spośród wielu marek i modeli, dzięki czemu łatwością dobiorą samochód, który spełni ich oczekiwania.


Wynajem auta w Krakowie można przeprowadzić w kontakcie telefonicznym lub za pośrednictwem sieci. Na stronie internetowej firmy znajduje się wygodny formularz, za pomocą którego można sprawnie dokonać rezerwacji. Można zdecydować się na wynajem na okres: 1 – 2 dni, 3 – 7 dni, 8 – 29 dni lub cały miesiąc. Na flotę składają się auta z pakietem wszelkich niezbędnych ubezpieczeń, które zostały uwzględnione w cenie ich wynajmu. Stali klienci często korzystający z usług tego krakowskiego przedsiębiorstwa mogą liczyć na korzystne rabaty.


Wypożyczalnia samochodów Rent Kraków tanio udostępnia szeroki wybór samochodów osobowych i dostawczych. Wynajem auta na krótki termin to doskonała opcja dla osób, których prywatny lub służbowy środek transportu został uszkodzony z winy innego uczestnika ruchu drogowego. Koszt dzierżawy leży w takich sytuacjach po stronie sprawcy. Jest on w całości pokrywany z jego polisy OC. W szerokim wachlarzu usług tego zakładu znajduje się także wynajem pojazdów przeznaczony dla osób, które planują podróż lotniczą. Po zamówieniu usługi samochód zostanie podstawiony na lotnisko w Balicach. Rent Kraków to wypożyczalnia samochodów, która oferuje usługę dzierżawy pojazdu z szoferem. Chętnie korzystają z niej klienci biznesowi, którzy przyjmują zagranicznych kontrahentów. W ramach serwisu mogą zarezerwować limuzynę, która nie tylko zapewni ich gościom sprawny przejazd z lotniska do hotelu, ale również podkreśli prestiż zarządzanego przez nich przedsiębiorstwa. Kierowcy to osoby posiadające znajomość języków obcych, gwarantujące sprawną i kulturalną obsługę.

Wynajem samochodu z kierowcą w Krakowie

Szybki kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości